EVDE BİLGİSAYAR BAŞINDA ZAMANINIZI BOŞAMI HARCIYORSUNUZ İŞTE SİZ

*********

İŞTE HAYATINIZIN  FIRSATI!!!

Evinize ofisinizi kurarak bilgisayarınızın başından nakit para kazanmak artık mümkün!!

 

Yapmanız gereken son derece basit ;
Günlük yaşantınızın çok kısa bir bölümünü, şu anda olduğu gibi kendinize ayırmanız ve bu süreç içerisinde size tarif edildiği şekilde gerekli çalışmaları yapmanız yeterli...
Eğer bu sistemi merak ediyorsanız ve bu sistem sayesinde banka hesabınızda paranızın nasıl birikeceğini öğrenmek istiyorsanız?!

Sizi tebrik ederim ;


***DOĞRU YERDESİNİZ!!!***

 

 

Bu anlatılanlara inanmayabilirsiniz, kandırmaca diyebilirsiniz "hadi canım, o kadar da değil , abartıyorsun" diyebilirsiniz. Ancak ne denirse densin; asla ön yargıyla yaklaşmayın. Çünkü benzerlerinden çok farklı ve kazançlıdır..!!

 

 

Bakın arkadaşlar ; Kimseye milyarlar kazanacağını vaat etmiyoruz. kimseye "7 ay sonra 450.000 ytl kazanacaksınız" da demiyoruz. Biz size
"Kazancınızı kendiniz belirleyeceksiniz!!!" diyoruz. Dilediğiniz meblağa ulaşmanız ; önce size ardından da bilinçli katılımcılarınıza bağlıdır. Ne kazanabileceğinizi merak ediyorsanız siteyi tamamen inceleyin ve tablolara dikkat edin!!

 

 

Başaramayan insanlar VAZGEÇTİĞİ İÇİN BAŞARAMIYOR!!!

Halbuki bu inanılmaz sistemi bir kere
anladığınızda, ne kadar karlı olduğunu
sizde anlayacaksınız

İŞİMİZ KISACA ŞÖYLE...

7 adet E-kitabımız var..Bu işe girmek isteyen herkesin bu 7 e-kitaba sahip olması gerekiyor...zaten iş de burada başlıyor.. Bu 7 Adet e-kitabı sitemdeki "Sipariş" bölümündeki 7 kişiden alıyorsunuz. Alma sebebiniz sizinde bu kitapları satacak olmanınız ve bu e-kitapların içinde yazan reklam tekniklerini kullanarak bu işte daha iyi paralar kazanabileceksiniz.

Şimdi ne gibi farklılıklar olacak?? , bunları nasıl yapacaksınız?? , yapınca ne olacakta para kazanacaksınız??...

SİSTEM ŞAHİTLERİ

ADIM SELİM VAROL

2 yıl önce 12 sene emek verdiğim şirket rasyonelleşmeye gitti ve  ben işimi kaybettim. Sonuçsuz iş görüşmelerinden sonra kendi işimi kurmaya karar verdim. Geçen yıllar içerisinde öngörülemeyen bir takım maddi sıkıntılar yaşadım. Aileme, dostlarıma ve finansörlerime 18.000 YTL'den fazla borcum vardı. Ekonomik durumumun bedelini ödüyordum ve yeterli miktarda bir gelire kavuşmaya başaramamıştım. Yeniden yapılanmak, aileme ve işime sahip çıkabilmek için ipotek üstlenmek zorunda kaldım. Bu esnada hayatımı değiştiren bir şey oldu. Bunları yazıyorum çünkü tecrübelerimi sizinle paylaşmak istiyorum. Ve eminim sizinde ekonomik konumunuzu sonsuza dek değiştirecektir.
        Mart ortalarında e-mail adresime bu program geldi. Daha 6 ay öncesine kadar farklı iş imkânlarını araştırıp bilgi toplamaktaydım. Elde ettiklerimin hiçbiri yeterince kar getirmiyordu. Ya çok karmaşıktı benim için ya da yürüyüp yürümediğini görmek için çok yüksek olan başlangıç sermayesini riske etmeğe değmezdi.
Dediğim gibi, Mart 2005'te bu program elime geçti. Talep etmemiştim. Kimseye bunun için ricada bulunmamıştım. İsmim (Allah'a şükürler olsun) bir e-mail listesinde kayıtlı idi. Doğru anladığıma emin olmak için birkaç kez okudum. Karşımda açıkça para üreten bir fenomen duruyordu. Başlamak için gerekli olan sermayeyi daha fazla borçlanmadan da yatırabilirdim. Kâğıt kalem alıp hesabımı yaptıktan sonra, yatırdığımdan fazlasını kazanacağımı gördüm.
        E-kitap No: 5'teki tanıtım yöntemi No:23 (küçük ilanlar) ile başladım ve 80 adet ücretsiz ilan verdim. Müracaatlara e-mail yoluyla bu tanıtım metnini yolladım.
E-mailin muhteşem tarafı baskı ücreti, kargo ücreti yok ve her teslimat e-mail ile yapıldığı için tek yatırımım zamanım oluyor. Umarım bu söyleyeceğim sizi korkutmaz, ama her ne pahasına olursa olsun kimseyi kandırmayacağıma söz vermiştim bu işi yaparken.
Bir haftadan az bir süre sonra E-kitap No:1 için siparişler gelmeye başlamıştı. 13 Nisana kadar 26 adet E-kitap No:1 siparişi gelmişti. Hedefiniz ilk 2 haftada E-kitap No:1 için 20 adet sipariş toplamaktır. Bunu başaramamışsanız daha fazla tanıtım yapın, ta ki başarana kadar. Bu benim belirlediğim kazanca doğru ilk adımımdı.
        5 Mayıs'ta E-kitap No:2 için 196 adet sipariş aldım. Hedefiniz ilk 4 haftada E-kitap No:2 için en az 100 adet sipariş almaktır. Bunu başarana kadar tanıtım yapmaya devam edin. Eğer 100 adet sipariş aldıysanız geri kalanı çok kolay olacaktır. Rahatlayın, çünkü belirlediğiniz kazancı tutturacaksınız.
E-kitap No:2 için 196 adet sipariş almıştım- ihtiyacım olandan 96 adet fazla. Böylelikle geriye yaslandım ve rahatlamaya çalıştım. 25 Mayısa kadar verdiğim 1x80 ilandan 70.000YTL'den fazla elde etmiştim ve her gün daha fazla geliyor.
 

Tek işiniz bu programın tanıtımını yapmaktan ibarettir.

Nerede ve nasıl tanıtım yapacağınız ise 7 E-kitabın içinde ayrıntıları ile yazmaktadır. (Toplam 28 adet birbirinden farklı ücretsiz tanıtım yöntemi bulunmaktadır.)
        Lütfen bu yazının devamındaki programı okumak için vaktinizi ayırın. Hayatınızı sonsuza dek değiştirecektir. Şunu unutmayın: Denemezseniz sizin için çalışmayacaktır. Bu program çalışıyor ama harfiyen uygulamalısınız! Özellikle isminizi listeye kesinlikle tarif edildiği şekilde kaydetmelisiniz! Aksi halde program işlemeyecek ve çok para kaybedeceksiniz! Bu programın çalışabilmesi için hedefiniz olan 20 adet E-kitap No:1 ve 100 adet E-kitap No:2 siparişi almalısınız. İşte o zaman belirlediğinizden de fazlasını elde edebilirsiniz. Ben bunun yaşayan örneğiyim.
 

!!!!!Sadece bir hedefe odaklanın!!!!!
    --- Çoğu insan vazgeçtiği için başaramıyor ---
        Halbuki bu inanılmaz sistemi bir kere anladığınızda, ne kadar karlı olduğunu sizde anlayacaksınız !!
           Şayet bu programa katılmamaya karar verdiyseniz sizin için üzgünüm. Sizin için risksiz ve az yatırımla gerçek bir imkândı.
           Şayet katılmaya karar verdiyseniz ekonomik özgürlüğünüze giden yoldasınız. Sizde benim gibi ekonomik zorluklar içerisindeyken bu gidişe dur demek istiyorsanız ve kendi işinizi kurarak ekonomik özgürlüğünüze ulaşmak istiyorsanız ; bunu bir işaret olarak görün. Ben öyle yaptım.
Sevgi ve Saygılarımla Selim Varol

 

        Benim adım Berk. Eşim Tülay'la İzmir'de yaşıyoruz. Büyük bir şirketin bilgi-işleminde çalışıyorum ve gayet iyi kazanıyorum. Eşime bu program ulaştığında network pazarlama hakkında olumsuz şeyler söyledim. Nüfus oranları hakkında ki bilgilerimi öne sürerek bunlarla dalga geçtim. Çalışmayacağından emindim. Tülay ise beni hiç dikkate almadı ve hemen başladı. Acımasızca onunla dalga geçtim ve klasik "ben sana söylememiş miydim"i hazırlamıştım bile. Ama en son o güldü. 4 hafta içinde 120 adet sipariş aldı. 60 gün içinde 20.000 YTL'ye ulaşmıştı. Şok olmuştum. Her şeyi en ince ayrıntısına kadar hesap ettiğimden ve kesinlikle çalışmayacağından emindim. Şimdi ise eşimin bu "hobisine" bende katılıyorum. her şeyi network-pazarlamaya borçluyuz. En içten şükranlarımla       

Berk KARACA / İZMİR

 

        Bu mektubun amacı bu programın dürüst, yasal ve son derece karlı olduğunu göstermek içindir. Ben denemeden önce bu program bana birkaç kez gönderilmişti. Silmiştim! 10. haftada 36.000YTL'ye ulaştığımda şaşkınlığımı gizleyemedim. Her gün daha fazla para gelmekte. Sevgilerimle.

Nagihan BAKİ/ SİNOP

 

        İhtiyatlı kişiliğimden dolayı bu programa katılmaya karar vermek için birkaç hafta geçmesi gerekiyordu. Başlangıç için gerekli olan sermaye o kadar düşüktü ki yatırdığımı geri kazanmak için gerekli olan sipariş adedini toplayamamak neredeyse imkânsızdı. O kadar çok mail atmam gerekiyordu ki zaman zaman kardeşimden yardım almak zorunda kalıyordum. Bu sene geçen 10 yılda kazandığımdan daha fazla kazanacağım. İşin güzel tarafı insanların nerede oturduğu önemli değil çünkü siparişlerinizi e-mail karşılıyorsunuz. Hakikaten daha yüksek kazançlı bir yatırım yok.

Mustafa ÇAV / İSTANBUL

 

Bu benim programa 3.kez katılımım. Mesleklerimizi bir kenara bıraktık ve yakında güneyde bir ev alıp biriktirdiklerimizin faiziyle geri kalan yaşamımızı sürdüreceğiz. Bu program sadece katılmasanız çalışmayacaktır! Kendinizin ve ailenizin iyiliği için bu altın değerinde ki fırsatı kaçırmayın. Bol şans!

S.Mehmet ÇAĞRI / İSTANBUL 

 SİSTEM   KURUCUSU:

Bu programın kurucusundan şahsi bir not:

Bu programı okuyup inceledikten sonra herhalde anlamış olmanız gerekiyor ki, böyle bir  program bir amatör tarafından yazılmamıştır. Az evvel ömür boyu risksiz ve minimum bir yatırımla, ekonomik özgürlüğünüzü sağlayabileceğiniz bilgiler aldınız. Gelecek aylarda hayal ettiğinizden de fazla kazanç elde edeceksiniz. Şunu baştan belirteyim; elde edeceğiniz     kazancın bir kuruşunu bile görmeyeceğim. Ve bu tanıtım metnindeki yazarlar da öyle. Ben 2 milyon EURO kazandım bile ve programdan çekildim. Şu an dünyanın değişik ülkelerinde ofislerim var ve oralarda yeni programlar hazırlıyoruz.

Bu programdaki talimatlara aynen uymanızı tavsiye ederim. Kesinlikle değiştirmeyin!!!  Önünüzde durduğu şekilde mükemmel işliyor. Yapmış olduğunuz reklâmlar sonucunda  bilgi için başvuran herkese bu tanıtım metnini yollayın. Bu kişilerden birisi belki 80'den fazla ilan verecektir ya da reklâm yöntemi no:5 veya no:28'i kullanacak? Böylelikle isminiz bütün reklâm metinlerinde yazacaktır.

Unutmayın: Ne kadar çok reklâm yaparsanız, o kadar çok potansiyel müşteriye ulaşacaksınız.   Bir ürününün satılmasını istiyorsanız, öncelikle o ürünün reklamını (tanıtımını) yapmalısınız.  Aksi halde hedefe ulaşmak imkansızdır. 7 E-kitabın içinde 28 değişik ve ücretsiz reklâm    yöntemi tarif edilmekte ve milyonlarca katılımcıya yetecek kadar imkân var.

Evet; sizlere ekonomik özgürlüğünüzü nasıl elde edebileceğinizi dair fikri, malzemeyi ve   imkânı verdim. Sıra sizde! "Bunu iyice düşünün!" Bu Dokümanı silmeden önce (yada bu sayfayı  kapatmadan önce) iyice düşünün. Kâğıt kalem alın ve neler olabileceğine dair hesap yapın.   En düşük geri dönüşümü hesaplayın ve fark edeceksiniz ki hala iyi para kazanabilirsiniz! Her  şeye rağmen yatırdığınızı tekrar geri kazanabileceğinizi göreceksiniz. İlk siparişler gelince bütün kuşkularınız yok olacaktır.

Bu program gerçekten işliyor!!!

KAZANC TOBLOSU

KARLI OLUN VE KARARINIZI VERİN

VE ŞİMDİ NE KADAR KAZANABİLECEĞİNİZE BİR BAKIN!!!

Başlangıç sermayeniz minimum düzeyde. 35 YTL'niz  yeterlidir. Herhalde internet  bağlantılı bir bilgisayarınız ve e-mail adresiniz vardır. İşinizi internette pazarlarken size destek olması için paha biçilmez değerde 7 E-kitap hazırladık. E-kitapların içinde yazanları ciddiye alın; çünkü o zaman hedeflerinize ulaşırsınız.

 Var sayalım ki; ne kadar iyi gittiğini görmek için ufaktan başlamaya karar verdiniz. Hedeflediğiniz kazanca örnek olabilmesi için aşağıda belirttiğimiz tabloları bir gözden geçirin. Şaşıracağınızdan eminim !! (7 E-kitabın içinde yazanları uygularsanız kolaylıkla daha fazlasına ulaşacaksınız.)

1.seviye - 2 katılımcı............ 10 YTL

2.seviye - 4 katılımcı............. 20 YTL

3.seviye - 8 katılımcı.............. 40 YTL

4.seviye - 16 katılımcı............ 80 YTL

5.seviye - 32 katılımcı.......... 160 YTL

6.seviye - 64 katılımcı.......... 320 YTL

7.seviye - 128 katılımcı........ 640 YTL

toplam............................... 1.270 YTL

Sizin ve programınızda ki katılımcıların sadece 3 başka katılımcı oluşturduğunu düşünürsek ;

1.seviye - 3 katılımcı................. 15 YTL

2.seviye - 9 katılımcı................. 45 YTL

3.seviye - 27 katılımcı............. 135 YTL

4.seviye - 81 katılımcı............. 405 YTL

5.seviye - 243 katılımcı........ 1.215 YTL

6.seviye - 729 katılımcı......... 3.645 YTL

7.seviye - 2187 katılımcı..... 10.935 YTL

toplam................................. 16.395 YTL

Sizin ve programınızda ki katılımcıların sadece

4 başka katılımcı  oluşturduğunu düşünürsek ;

1.seviye - 4 katılımcı.................. 20 YTL

2.seviye - 16 katılımcı................. 80 YTL

3.seviye - 64 katılımcı................ 320 YTL

4.seviye - 256 katılımcı........... 1.280 YTL

5.seviye - 1024 katılımcı......... 5.120 YTL

6.seviye - 4096 katılımcı....... 20.480 YTL

7.seviye - 16384 katılımcı..... 81.920 YTL

toplam................................. 109.220 YTL

Sizin ve programınızda ki katılımcıların 5 başka katılımcı oluşturduğunu düşünürsek ve şu örnek hesaplamayı dikkate alırsak

inanılmaz başarıyı göreceksiniz:

1.seviye - 5 katılımcı.................... 25 YTL

2.seviye - 25 katılımcı................ 125 YTL

3.seviye - 125 katılımcı.............. 625 YTL

4.seviye - 625 katılımcı............ 3.125 YTL

5.seviye - 3125 katılımcı........ 15.625 YTL

6.seviye - 15625 katılımcı...... 78.125 YTL

7.seviye - 78125 katılımcı..... 390.625 YTL

toplam.................................... 488.275 YTL

En son tabloda her katılımcının sadece 5 yeni katılımcı oluşturduğunu varsaydık. 20 katılımcı oluşturursanız neler olacağını hesaplayın.  Bazıları 100 katılımcı ve daha fazlasını oluşturacaklardır.  

Bunu bir düşünün!

Aldığınız her 5 YTL için sadece sipariş edilen E-kitabı e-mail ile yollamanız yeterli olacaktır. Hepsi bu. Siparişin verildiği günde mail atmaya çalışın! E-kitapları mümkün olduğu kadar çabuk gönderin çünkü müşterileriniz ticaretlerini sadece sizden mail alırlarsa başlayabilirler.

NASIL SİPARİŞ VERİLİR

İşte bu hayret verici programın nasıl çalıştığını anlatan talimatlar!

Bu para kazanma yöntemi her seferinde %100 çalışmaktadır. Eminim ki önümüzdeki aylar içinde 450.000YTL veya daha fazlası hesabınıza akacaktır. Bu programı iyice inceleyin. Bu tamamen yasal bir para kazanma yöntemidir. Peki, ne yapmalısınız?

Her network-pazarlama-işletmesinde olduğu gibi ürünümüzü satan yeni katılımcılar bularak işimizi inşa ediyoruz. Tahsil ettiğiniz para karşılığında bir ürün satıyorsunuz. E-kitap satıyor olacaksınız. Ne sattığınız hiç önemli değil. İster ayakkabı satın ister sigorta veya E-kitap. Önemli olan elde ettiğiniz para karşılığında bir şeyler satmanız.

İnternetin küresel doğasından dolayı tüm dünyadan yeni katılımcılar kazanacaksınız. Siparişleriniz banka havalesi ile gelecektir ve siz e-mail ile ürün teslimatı yapacaksınız, bu sebepten dolayı 1'e 1 satış görüşmeleri yapmak zorunda olmayacaksınız. Evinizde, dört duvar arasında, ofisinizde veya işyerinizde.

Şimdiye kadar gelmiş geçmiş en büyük Network-Marketing budur.

 

*************************

 

 

Ve işte şu şekilde sipariş veriyorsunuz:

 

                        1. Aşağıdaki listede bulunan 7 adet E-kitabı da sipariş edin. Eğer E-kitaplarınız yoksa E-kitapta satamazsınız.

 

A -)   Her E-Kitap için uygun hesaba 5YTL havale veya EFT yapın. (Havale ve EFT aynı şeylerdir. Ancak aynı bankanın bir şubesinden diğer şubesine yapılan para transferine havale, farklı bankalar arası yapılan para transferine EFT denir). Yani 7 farklı hesaba havale veya EFT yapmalısınız. Internet bankacılığını kullanmanızı öneririm. En düşük havale ve EFT masrafı online bankacılık hizmetinde olur. Eğer Internet bankacılığınız aktif değilse, hesabınızın bulunduğu bankaya talimat vererek Internet bankacılığını aktif hale getirebilirsiniz!

 

B -) 1. kitap için Havale yada EFT yaparken lütfen açıklamalar bölümüne mail adresinizi ve istemiş olduğunuz E-Kitabın noâ??sunu belirtmeniz gerekmektedir. Örneğin: "isim.soyisimATgmail.com" gibi. E-mail adresinizde '@' yerine 'AT' kullanın. E-kitap   No:1 birkaç gün içinde e-mailinize gönderilecektir. E-mailiniz kesinlikle aktif olmalı.   Aynı şekilde 2. , 3. , 4. , 5. , 6. ve 7. siparişlerinizde de yukarıda anlatıldığı şekilde hareket ediniz.

 

C -)  Birkaç gün sonra bütün E-kitaplar e-mailinize gelecektir. Bunları bilgisayarınıza kaydediniz ki ihtiyacınız olduğu zamanda elinizin altında bulunsun ve bunları sipariş edecek olan binlerce müşterinize yollayabilesiniz.

 

                  2. Kesinlikle listedeki isimleri ve isimlerin sırasını tarif edildiği şekilde kaydırın. Başka türlü bir değişiklik yapmayın! Aksi takdirde bu size çok para kaybettirecektir.   Programın nasıl çalıştığını bir kere anladıktan sonra niçin değiştirmemeniz gerektiğini   ve değiştirdiğiniz takdirde niçin çalışmayacağını anlayacaksınız. Dikkat edin,  bu program test edilmiştir ve, değiştirildiği takdirde çalışmayacaktır.

 

Sadece bir hedefe odaklanın!

A -)   E-kitapların listesini alın.

 

B -)   7 E-kitabı sipariş ettikten sonra bu önünüzde duran metni listesiyle birlikte alın ve  E-kitap no:7'nin altındaki ismi ve banka hesap numarasını silin. Bu kişi döngüyü tamamladı ve şu an tahminen hatırı sayılır bir kazancı saymakla meşguldür.  

 

C -)   E-kitap no:6'nın altındaki isim ve banka hesap numarasını E-kitap 7'nin altına kaydırın.

 

D -)   E-kitap no:5'in altındaki isim ve banka hesap numarasını E-kitap 6'nın altına kaydırın.

 

E -)   E-kitap no:4'ün altındaki isim ve banka hesap numarasını E-kitap 5'in altına kaydırın.

 

F -)   E-kitap no:3'ün altındaki isim ve banka hesap numarasını E-kitap 4'ün altına kaydırın

 

G -)  E-kitap no:2'nin altındaki isim ve banka hesap numarasını E-kitap 3'ün altına kaydırın.

 

H -)  E-kitap no:1'in altındaki isim ve banka hesap numarasını E-kitap 2'nin altına kaydırın.

I -)   E-kitap 1'in altına kendi isim ve banka hesap numaranızı yazın.

 

Lütfen isim ve hesap numaralarını doğru kaydırmaya özen gösteriniz.

Bu sitedeki tanıtım metnini değiştirdiğiniz isim listesiyle beraber alın ve bilgisayarınıza kaydedin.

Kesinlikle kullanma kılavuzunu değiştirmeyin! Şayet isimlerin yerlerini değiştirmekte zorluk çekecek olursanız bütün tanıtım metnini yazdırın, önünüze koyun ve kaydettiğiniz dosyayı açın. Her E-kitabın altındaki bilgiyi silin. Şimdi 2'de tarif edildiği şekilde elle isimleri ve banka hesap numaralarını yazın.

 

--- ŞİMDİ ---

Her kitap için yanında bulunan hesap numarasına 5 YTL havale edin.  Açıklama bölümüne:

a) e-mail adresiniz

('@')  işareti yerine 'AT' kullanarak)

 

b) istediğiniz kitabın sadece numarasını belirtin!!!

Örnek:

isimsoyisimAThotmail.com 1

isimsoyisimAThotmail.com 2

isimsoyisimAThotmail.com 3

isimsoyisimAThotmail.com 4

isimsoyisimAThotmail.com 5

isimsoyisimAThotmail.com 6

isimsoyisimAThotmail.com 7

 Not: e-mail adresiniz toplamda 29 karakteri geçmemelidir, çünkü açıklama bölümünde girebileceğiniz karakter sayısı en fazla 31'dir.

 

E-Kitap No. 1:
"İlk Web sayfam"
Bu kitabı sadece 5 YTL karşılığında
aşağıdaki hesaptan sipariş ediniz:
 BÜLENT ÇELİK
  İŞ BANKASI
BURSA 
ERTURUL GAZİ ŞUBESİ
ŞUBE KODU..2211
HESAP NO..0231514
açıklama..E.mail.adresiniz.1

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxE-Kitap No. 2:
"Ücretsiz Reklam Yöntemleri 1-4"
Bu kitabı sadece 5 YTL karşılığında
aşağıdaki hesaptan sipariş ediniz:


 Hasan Demirel

Türkiye İş Bankası
İstanbul
İkitelli Sanayi Şubesi
Şube Kodu : 1278
Hesap No.: 0233729
Açıklama: E-mail adresiniz 2

****************************************

****************************************


E-Kitap No. 3:
"Ücretsiz Reklam Yöntemleri 5-10"
Bu kitabı sadece 5 YTL karşılığında
aşağıdaki hesaptan sipariş ediniz:

Mustafa Erken

Garanti Bankası
İzmir
Gaziemir Şubesi
Şube Kodu:768
Hesap No.: 6663651
Açıklama: E-mail adresiniz 3


****************************************

****************************************
E-Kitap No. 4:
"Ücretsiz Reklam Yöntemleri 11-15"
Bu kitabı sadece 5 YTL karşılığında
aşağıdaki hesaptan sipariş ediniz:


Murat Temurlenk
Türkiye İş Bankası
Ankara
Kızılay Şubesi
Şube Kodu: 4214
Hesap No.: 1578184
Açıklama: E-mail adresiniz 4


****************************************

****************************************
E-Kitap No. 5:
"Ücretsiz Reklam Yöntemleri 16-20"
Bu kitabı sadece 5 YTL karşılığında
aşağıdaki hesaptan sipariş ediniz:
 
Reşat Emre Arıcı 
Türkiye İş Bankası
İzmir
Kordon Şubesi
Şube Kodu : 3420
Hesap No.: 0532017

Açıklama: E-mail adresiniz 5
****************************************

****************************************
E-Kitap No. 6:
"Ücretsiz Reklam Yöntemleri 21-25"
Bu kitabı sadece 5 YTL karşılığında
aşağıdaki hesaptan sipariş ediniz:

Yıldız Demirel
Türkiye İş Bankası
İstanbul

İkitelli Sanayi Şubesi
Şube Kodu : 1278
Hesap No.: 0217623
Açıklama: E-mail adresiniz 6

****************************************

****************************************
E-Kitap No. 7:

"Ücretsiz Reklam Yöntemleri 26-28"
Bu kitabı sadece 5 YTL karşılığında
aşağıdaki hesaptan sipariş ediniz:
 İbrahim Taşkın
GARANTİ BANKASI
AFYON

Afyonkarahisar Şubesi
Şube Kodu:003

 Hesap No.: 6690534
Açıklama: E-mail adresiniz 7

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !